Opublikowano Dodaj komentarz

Wielka promocja na Wielkanoc!

Wiosna za pasem. A kto nie chciałby na wiosnę mieć czegoś nowego? Macie już dość kurtek i płaszczy? Pewnie tak, bo podczas długiej zimy z pewnością zdążyły się znudzić! Czym by je zastąpić? Może elegancką chusta, która w chłodniejsze dni ogrzeje plecy i ramiona – wszak i wiosną, a nawet latem nie zawsze jest ciepło? A może unikatowym, uszytym w jednym tylko egzemplarzu żakietem, jakiego nikt inny z pewnością nie ma?

Jeśli masz ochotę odświeżyć garderobę, wzbogacić ją czymś niepowtarzalnym i jednocześnie zaoszczędzić, skorzystaj z wielkanocnej promocji w “Ręcznie Dziane”. Od dziś, aż do Wielkiej Soboty wszystkie produkty taniej nawet do 35%! Zapraszam!

Opublikowano Dodaj komentarz

Cappuccino pod chmurką

Chusta, którą prezentowałam w poprzednim wpisie jest już gotowa. Niedługo pojawi się w sklepiku. Tym samym nadszedł czas na nową robótkę. Nowa chusta nosi roboczą nawę “Cappuccino pod chmurką”. Nazwa nawiązuje do ciekawej kolorystyki użytej włóczki. Barwa zmienia się od brązu, poprzez kawę z mlekiem i błękit, po głęboki niebieski. A wszystko to z delikatnym, ledwie dostrzegalnym połyskiem. Gdy napoczynałam motek, od razu do głowy przyszedł mi śródziemnomorski poranek i filiżanka kawy.

Ciekawa jestem, jak Wam podoba się ta nazwa?

Cappuccino pod chmurką
Opublikowano Dodaj komentarz

Co słychać?

Każda rzecz, którą możecie zobaczyć (i kupić) w sklepiku “Ręcznie dziania” jest rzeczywiście wykonana ręcznie w jednym, jedynym egzemplarzu. Jej przygotowanie zajmuje wiele dni, a nawet tygodni, a do tego czasem, gdy rzecz jest już gotowa ostatecznie nie trafia do sklepiku, bo moim zdaniem nie jest wystarczająco dobra. Z tego właśnie powodu nowości pojawiają się rzadziej niż bym tego chciała.

Jednak cały czas co się dzieje: coś dziergam, coś szyję, coś obmyślam. Chciałabym się tym wszystkim z Wami podzielić.

Właśnie zaczęłam nową chustę. Tym razem będzie to ażur szydełkowy utrzymany w mojej ulubionej, niebieskiej kolorystyce z zawadiacką domieszką różu. Mam nadzieję, że efekt końcowy przypadnie Wam do gustu.

Opublikowano Jeden komentarz

Witamy!

Sklepik “Ręcznie dziane” to wyjątkowe miejsce. Jak już się pewnie domyśliłeś, wszystkie prezentowane tu produkty zostały zrobione ręczne. Ale to nie wszystko – każdy model został zrobiony tylko raz. Drugiego takiego nie ma i nie będzie! Nie grozi Ci, że kiedykolwiek spotkasz kogoś noszącego taką samą chustę, szal, szalik czy czapkę! Owszem, mogą trafić się rzeczy podobne – na przykład wykonane z takiej samej włóczki (na to nie mam wpływy) – ale nigdy nie będą identyczne!

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Mamy dzianiny w każdym stylu – od modeli retro po nowoczesne, wykonane z różnych materiałów – w tym także wegańskie i w szerokiej gamie kolorystycznej. Mamy ogromne chusty i maciupeńkie szaliczki. Mamy modele zachwycające prostotą i takie, które przyciągną wzrok bogactwem wzoru.

Logo