Opublikowano Dodaj komentarz

Wielka promocja na Wielkanoc!

Wiosna za pasem. A kto nie chciałby na wiosnę mieć czegoś nowego? Macie już dość kurtek i płaszczy? Pewnie tak, bo podczas długiej zimy z pewnością zdążyły się znudzić! Czym by je zastąpić? Może elegancką chusta, która w chłodniejsze dni ogrzeje plecy i ramiona – wszak i wiosną, a nawet latem nie zawsze jest ciepło? A może unikatowym, uszytym w jednym tylko egzemplarzu żakietem, jakiego nikt inny z pewnością nie ma?

Jeśli masz ochotę odświeżyć garderobę, wzbogacić ją czymś niepowtarzalnym i jednocześnie zaoszczędzić, skorzystaj z wielkanocnej promocji w “Ręcznie Dziane”. Od dziś, aż do Wielkiej Soboty wszystkie produkty taniej nawet do 35%! Zapraszam!

Opublikowano Dodaj komentarz

Cappuccino pod chmurką

Chusta, którą prezentowałam w poprzednim wpisie jest już gotowa. Niedługo pojawi się w sklepiku. Tym samym nadszedł czas na nową robótkę. Nowa chusta nosi roboczą nawę “Cappuccino pod chmurką”. Nazwa nawiązuje do ciekawej kolorystyki użytej włóczki. Barwa zmienia się od brązu, poprzez kawę z mlekiem i błękit, po głęboki niebieski. A wszystko to z delikatnym, ledwie dostrzegalnym połyskiem. Gdy napoczynałam motek, od razu do głowy przyszedł mi śródziemnomorski poranek i filiżanka kawy.

Ciekawa jestem, jak Wam podoba się ta nazwa?

Cappuccino pod chmurką
Opublikowano Dodaj komentarz

Co słychać?

Każda rzecz, którą możecie zobaczyć (i kupić) w sklepiku “Ręcznie dziania” jest rzeczywiście wykonana ręcznie w jednym, jedynym egzemplarzu. Jej przygotowanie zajmuje wiele dni, a nawet tygodni, a do tego czasem, gdy rzecz jest już gotowa ostatecznie nie trafia do sklepiku, bo moim zdaniem nie jest wystarczająco dobra. Z tego właśnie powodu nowości pojawiają się rzadziej niż bym tego chciała.

Jednak cały czas co się dzieje: coś dziergam, coś szyję, coś obmyślam. Chciałabym się tym wszystkim z Wami podzielić.

Właśnie zaczęłam nową chustę. Tym razem będzie to ażur szydełkowy utrzymany w mojej ulubionej, niebieskiej kolorystyce z zawadiacką domieszką różu. Mam nadzieję, że efekt końcowy przypadnie Wam do gustu.